Τιμή ανά μέτρο
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
Ταινία LED 16W 12V 6000K IP20
Διπλό στρώμα χαλκού (oz/ft2) - FPC 2-layer 2oz
| Ισχύς | 16 Watt/m |
| Τάση εισόδου | 12V DC |
| Αριθμός LED | 120/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 6000K |
| Χρώμα | Λευκό ψυχρό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 1600lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 5m |
| Πλάτος | 8mm |
| Σημείο κοπής | ανά 50mm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |