Τιμή ανά μέτρο
Επαγγελματική λωρίδα LED για συνεχή λειτουργία. Επτά δίοδοι στη μονάδα, χάρη στις οποίες η φωτεινή απόδοση είναι ακόμη υψηλότερη - 140 lm/W. PCB με ίχνη χαλκού 3oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας. Κολλητική ταινία 3M 300 LSE στο πίσω μέρος. που πληρούν τις συστάσεις της δοκιμής LM-80 ώση στη φωτεινή ροή και σταθερότητα χρώματος με την πάροδο του χρόνου.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 17W |
| Τάση εισόδου | 24VDC |
| Αριθμός LED | 168/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 6000K |
| Χρώμα | Λευκό Ψυχρό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 2400lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -40°C ~ +60°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 30m |
| Πλάτος | 5mm |
| Σημείο κοπής | ανά 41,7mm |