Τιμή ανά μέτρο.
Πολύχρωμη ταινία LED για συνεχή λειτουργία. Μια ταινία με δυνατότητα αλλαγής χρωμάτων με επιπλέον λευκό χρώμα, για την οποία Ra>80. 896 τσιπ ανά 1 m, απόσταση μόνο 4,46 mm μεταξύ των LED του ίδιου χρώματος. Η υποστήριξη διπλής στρώσης PCB με ίχνη χαλκού 2 oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας. Κολλητική ταινία 3M 300 LSE στο πίσω μέρος.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 16Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 896/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 3000K |
| Χρώμα | RGBW |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>90 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 680lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 10m |
| Πλάτος | 12mm |
| Σημείο κοπής | 62,5mm για 24V |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |