Τιμή ανά μέτρο.
Επαγγελματική λωρίδα LED για συνεχή λειτουργία. Επτά δίοδοι στη μονάδα, χάρη στις οποίες η φωτεινή απόδοση είναι ακόμη υψηλότερη - 140 lm/W. Η υποστήριξη διπλής στρώσης PCB με ίχνη χαλκού 3 oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας. Κολλητική ταινία 3M 300 LSE στο πίσω μέρος. LED που πληρούν τις απαιτήσεις της δοκιμής LM-80, η οποία εγγυάται χαμηλή πτώση στη φωτεινή ροή και σταθερότητα χρώματος με την πάροδο του χρόνου.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 12 Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 112/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 4000Κ |
| Χρώμα | Λευκό Φυσικό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI 80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP68 |
| Φωτεινή ροή | 140lm/W |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 30m |
| Πλάτος | 10 mm |
| Σημείο κοπής | ανά 6,25cm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |