Τιμή ανά μέτρο.
Επαγγελματική ταινία LED για συνεχή λειτουργία. Ταινία LED 5,5W ενεργειακής κλάσης B με φωτεινή απόδοση 220 lm/W , μας δίνει την δυνατότητα με λίγα watt να έχουμε μεγάλη απόδοση των 1200lm ανά μέτρο και ταυτόχρονα να έχουμε οικονομία στην κατανάλωση του ρεύματος. Η επένδυση PCB δύο στρώσεων με ίχνη χαλκού 3Oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας με μακριά διάρκεια ζωής. LED που πληρούν τις απαιτήσεις της δοκιμής LM-80, η οποία εγγυάται χαμηλή πτώση στη φωτεινή ροή και σταθερότητα χρώματος με την πάροδο του χρόνου.
Τιμή ανά μέτρο
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 5,5 Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 144/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | Λευκό Φυσικό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 220lm/W |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 30m |
| Πλάτος | 8 mm |
| Σημείο κοπής | ανά 6,25cm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |