Τιμή ανά μέτρο.
Πολύχρωμη λωρίδα LED για συνεχή λειτουργία. LED αλλαγής χρώματος. Η υποστήριξη διπλής στρώσης PCB με ίχνη χαλκού 3 oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας. Κολλητική ταινία 3M 300 LSE στο πίσω μέρος.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 14,4 Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 60/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | - |
| Χρώμα | RGB |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | - |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP66 |
| Φωτεινή ροή | 38,20lm/W |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 30m |
| Πλάτος | 10 mm |
| Σημείο κοπής | ανά 10cm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |