Τιμή ανά μέτρο.
Διπλή ταινία με 1200 δίοδοι στην ταινία σε ένα τμήμα 5 μέτρων. Μια τέτοια πυκνή διάταξη διόδων θα μας επιτρέψει να επιτύχουμε ένα πιο ομαλό εφέ φωτισμού. Το χαρακτηριστικό γνώρισμα της ταινίας 1400 LED 2835 SMD 25W είναι η παρουσία δύο σειρών LED, που μας δίνουν έως και 1400 LED σε ένα τμήμα 5 μέτρων. Ένα επιπλέον πλεονέκτημα είναι η παρουσία τρυπών στερέωσης, χάρη στις οποίες η ταινία μπορεί εύκολα να στερεωθεί με βίδες.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 25Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 280/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 3000K |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI=80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 3050lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 5m |
| Πλάτος | 20mm |
| Σημείο κοπής | 50mm για 24V |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |