Τιμή ανά μέτρο.
Επαγγελματική λωρίδα LED για συνεχή λειτουργία, 640 Chips ανά μέτρο, με δυνατότητα αλλαγής της θερμοκρασίας χρώματος στην περιοχή 2700-6500K. Ομοιόμορφο φως σε όλο το μήκος της λωρίδας. Ευρεία γωνία δέσμης πάνω από 160 μοίρες. Η υποστήριξη διπλής στρώσης PCB με ίχνη χαλκού 2 oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας. Κολλητική ταινία 3M 300 LSE στο πίσω μέρος.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 16Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 640chip/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 2700K-6000K |
| Χρώμα | CCT |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI-94 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP66 |
| Φωτεινή ροή | 1350lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 10m |
| Πλάτος | 10,3mm |
| Σημείο κοπής | 25mm για 24V |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |