Τιμή ανά μέτρο.
Επαγγελματική ταινία LED για συνεχή λειτουργία. Ταινία LED 12W ενεργειακής κλάσης B με φωτεινή απόδοση 220 lm/W , μας δίνει την δυνατότητα με λίγα watt να έχουμε μεγάλη απόδοση των 2400lm ανά μέτρο και ταυτόχρονα να έχουμε οικονομία στην κατανάλωση του ρεύματος. Η επένδυση PCB δύο στρώσεων με ίχνη χαλκού 3Oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας με μακριά διάρκεια ζωής. LED που πληρούν τις απαιτήσεις της δοκιμής LM-80, η οποία εγγυάται χαμηλή πτώση στη φωτεινή ροή και σταθερότητα χρώματος με την πάροδο του χρόνου.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 12 Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 234/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 6000K |
| Χρώμα | Λευκό Ψυχρό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 220lm/W |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 30m |
| Πλάτος | 10 mm |
| Σημείο κοπής | ανά 3,864cm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |