Τιμή ανά μέτρο.
Πολύχρωμη ταινία LED για συνεχή λειτουργία.
Δίοδοι με δυνατότητα αλλαγής χρωμάτων με επιπλέον λευκό χρώμα για το οποίο ασντιστοιχεί Ra> 80.Το υπόστρωμα με δύο στρώματα PCB με πάχος των χάλκινων διαδρομών 3Oz χαρακτηρίζεται από μικρές πτώσεις τάσης και χαμηλότερες θερμοκρασίες λειτουργίας. 3M 300 κολλητική ταινία LSE στο κάτω μέρος.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 19.2Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 60/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | RGBW |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 990lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 30m |
| Πλάτος | 12mm |
| Σημείο κοπής | 100mm για 24V |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |