Πολύχρωμη ταινία LED για συνεχή λειτουργία. Μια ταινία με δυνατότητα αλλαγής χρωμάτων και με επιπλέον ζεστό και ψυχρό λευκό χρώμα, για την οποία Ra>80. 840 chip ανά 1 m, απόσταση μόνο 5,95 mm μεταξύ διόδων του ίδιου χρώματος. Ένα υπόστρωμα PCB δύο στρωμάτων με πάχος χάλκινων τροχιών 2 oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας. Αυτοκόλλητη ταινία 3M 300 LSE στη βάση.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 16Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 840/m |
| Τύπος LED | - |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 2700k-6000k |
| Χρώμα | RGB+CCT |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>90 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 800lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 10m |
| Πλάτος | 12mm |
| Σημείο κοπής | 41,6mm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |