Τιμή ανά μέτρο
Επαγγελματική ταινία LED για συνεχή λειτουργία, με φωτεινή απόδοση έως και 130 lm/W. Εξοπλισμένο με 320 διόδους με τεχνολογία CSP (Chip Scale Package). Η τεχνολογία CSP προσφέρει εξαιρετική απόδοση χάρη στο συμπαγές μέγεθος της διόδου και την άμεση σύνδεση του τσιπ με το υπόστρωμα, γεγονός που αυξάνει τη θερμική και μηχανική απόδοση. Η ταινία καλύπτεται με λευκή επίστρωση, η οποία επιπλέον προστατεύει και βελτιώνει την αισθητική. Παρέχει ομοιόμορφο φως σε όλο το μήκος της ταινίας και ευρεία γωνία κατανομής φωτός πάνω από 160 μοίρες. Υπάρχει κολλητική ταινία 3M 300 LSE στη βάση, εξασφαλίζοντας εύκολη τοποθέτηση.
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 15 Watt/m |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
| Αριθμός LED | 320/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 3000K |
| Χρώμα | Λευκό θερμό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>90 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 1890lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 160° |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 10m |
| Πλάτος | 10mm |
| Σημείο κοπής | ανά 2.5cm |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |