Τιμή ανά μέτρο
Επαγγελματική ταινία LED για συνεχή λειτουργία. Επτά δίοδοι στη μονάδα, χάρη στις οποίες η φωτεινή απόδοση είναι ακόμη υψηλότερη - 140 lm/W. PCB με ίχνη χαλκού 3oz χαρακτηρίζεται από χαμηλές πτώσεις τάσης και χαμηλότερη θερμοκρασία λειτουργίας. Κολλητική ταινία 3M 300 LSE στο πίσω
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
| Ισχύς | 17W |
| Τάση εισόδου | 24VDC |
| Αριθμός LED | 168/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | Λευκό Φυσικό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 2400lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -40°C ~ +60°C |
| Dimmable | Ναι |
| Συσκευασία | 30m |
| Πλάτος | 8mm |
| Σημείο κοπής | ανά 41,7mm |