Τιμή ανά μέτρο
Μεγάλη ποικιλία προφίλ
Άμεση αποστολή σε όλη την Ελλαδα
LED για οικιακή και βιομηχανική χρήση
Επαγγελματική ταινία LED για συνεχή λειτουργία, με απόδοση φωτισμού 120 lm / W.
Το υπόστρωμα διπλού στρώματος PCB με πλάτος πάχους 4 mm και πάχους χαλκού 3Oz
χαρακτηρίζεται από μικρότερες πτώσεις τάσης και χαμηλότερες θερμοκρασίες λειτουργίας.
3M 300 κολλητική ταινία LSE στο κάτω μέρος.
Δίοδοι που πληρούν τις απαιτήσεις (τεστ) LM-80, που εγγυάται χαμηλή μείωση φωτεινής ροής
και σταθερότητα χρώματος με την πάροδο του χρόνου.
| Ισχύς | 9.6 Watt/m |
| Τάση εισόδου | 12V DC |
| Αριθμός LED | 120/m |
| Τύπος LED | 2835 |
| Θερμοκρασία λευκού (Kelvin) | 3000K |
| Χρώμα | Λευκό θερμό |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI) | CRI>80 |
| Κατηγορία προστασίας (IP) | IP20 |
| Φωτεινή ροή | 240lm/m |
| Γωνία φωτισμού | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Ta) | -20°C ~ +50°C |
| Dimmable | Ναι (PWM) |
| Συσκευασία | 5m |
| Πλάτος | 4 mm |
| Σημείο κοπής | ανά 50mm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |